Стоматологія Задорожного. Про клініку

Ми працюємо на ринку стоматологічних послуг із 1992 року.
Клініка укомплектована фахівцями усіх стоматологічних спеціальностей.

Клініка надає найширший спектр послуг у сфері стоматології, серед яких як звичайне пломбування зубів, так і маніпуляції, що вимагає високої кваліфікації спеціаліста.

Клініка «Стоматологія Задорожного» має в своєму розпорядженні сучасне обладнання та апаратурою, впроваджує у свою практику новітні технології та методики лікування, які, разом з тим, встигли зарекомендувати себе в галузі медицини як найефективніші. Пацієнтам клініки надається можливість скористатися новітніми розробками в галузі діагностики, протезування, лікування зубів, виправлення прикусу.

Послуги, які надає клініка «Стоматологія Задорожного» ліцензованими. При роботі з пацієнтом співробітники використовують тільки матеріали, що пройшли процедуру сертифікації.

Надаючи якісні послуги, клініка надає гарантію на них. Гарантія надається попри всі види лікування, зокрема і протезування зубів.

«Стоматологія Задорожного» підтримує співпрацю з багатьма страховими компаніями. Крім того, клініка практикує роботу з корпоративних договорів.

Стоматологія Задорожного надає широкий діапазон цін на свої послуги. Тому пацієнтом клініки може стати людина з будь-яким достатком. При цьому всі послуги, що надаються, високоефективні, відповідають усім стандартам якості, перевірені часом.