Знімне протезування зубів

Сучасні знімні зубні протези без особливих зусиль вводяться і витягуються з порожнини рота. Знімні протези мають різноманітні конструктивні особливості, виготовлені із різних матеріалів. Дані протези мають відносний недолік - постійне проведення гігієнічних процедур для підтримки чистоти порожнини рота і самого протезу.

Знімне протезування зубів проводиться у разі втрати одного жувального зуба, а також при частковій або повній втраті зубів, при цьому навантаження в процесі жування зосереджується на поверхні ясен, а не в кістковій тканині. Для молодих, а також особливо вимогливих пацієнтів були створені нейлонові (гнучкі) протези, оскільки вони пластичніші, витонченіші та естетичніші.

съемное протезированиеПереваги нейлонових протезів:

  • еластична структура;
  • мають високий рівень міцності;
  • добре фіксуються у порожнині рота;
  • не створюють дискомфорту для ясен;
  • легка конструкція;
  • мають естетичний вигляд завдяки відсутності металевих елементів;

Якщо знімне протезування проведено грамотно, то цей пристрій не буде перешкодою для нормального життя, оскільки воно ніяк не дається взнаки і буде вірним помічником.

Термінове протезування зубів знімними протезами.

Термінове протезування зубів робиться своєчасно, саме тому дуже популярними стали тимчасові знімні протези. До цього типу можна віднести також іммедіат-протези, які встановлюють у разі видалення зуба прямо у стоматологічному кріслі.

Іммедіат-протези використовуються в ситуації, коли потрібно провести тимчасове протезування зубів, тому вони служать лише кілька місяців, після чого замінюються постійними. На місці видалення зуба утворюється кісткове ложе, для загоєння якого необхідний 1 рік, а фундаментальні зміни кісткової тканини помічають лише за кілька місяців. Саме в цей час найкраще думати про постійне протезування.

Матеріали та технології виготовлення.

Матеріали та техніка виготовлення зубних протезів прогресивно розвиваються. Стоматологічна клініка Задорожного має величезний досвід, а також багатий і різноманітний арсенал інструментів. Як матеріал для виготовлення використовують кераміку, пластмасу, нейлон, оксид цирконію, а також різні види металів, фотополімери, хіміополімери та композитні матеріали.

Який вид протезування найкраще підійде Вам? На це питання зможе відповісти лікар, після комплексної оцінки проблеми. Після консультації Ви отримаєте всю необхідну інформацію, дізнаєтеся, що Вам найбільше підійде (знімне або умовно знімне протезування) і які протези будуть приносити максимум користі.