Протезування зубів

Одним із розділів стоматології є ортопедія, яка є зубним протезуванням. Ця галузь займається усуненням дефектів зубного ряду, відновленням анатомічної форми зуба та корекцією жувальної ефективності. Тому зубний протез вважається ефективним засобом у боротьбі з естетичними та функціональними проблемами порожнини рота.

Протезування зубів у стоматології може здійснюватися за допомогою знімних чи незнімних конструкцій. Використання конкретного підвиду залежить від захворювання, а також загального стану порожнини рота. Найчастіше до цієї процедури звертаються у тому випадку, коли зуб значно зруйнований та його неможливо запломбувати. У такому разі, низка процедур дає можливість повернути повноцінну життєдіяльність та дозволяє харчуватися улюбленою їжею, а також виглядати природно та естетично.

Особливості протезування зубів у нашій клініці.

Відомо, відсутність навіть одного зуба може призвести до порушення функцій порожнини рота. Через нерівномірний розподіл жувального тиску, зуби можуть переміщатися. Щелепа теж піддається змінам. Зуби не можуть спиратися друг на друга, тому виникають різні дефекти. Щоб уникнути різноманітних деформацій та порушень функцій жування та мови, необхідно вчасно задуматися про вирішення проблеми.

Вартість послуг суворо індивідуальна, і залежить від стану зубів і зубних рядів. Завдяки своєчасному протезування не страждатиме травна система, жувальна функція прийде в норму, і їжа буде ретельно пережовуватися. Не всі знають, що втрата зубів загрожує артрозом, тому що скронево-щелепний суглоб може деформуватися.

Якщо під час жування чути хрускіт або клацання, відчувається біль при відкриванні рота, а процес їжі швидко втомлює, слід негайно звернутися до стоматолога-ортопеда. Стоматологія Задорожного дозволить вирішити ці проблеми.

Принципи роботи будь-якої стоматології з гарною репутацією ґрунтуються на застосуванні сучасних технологій. Стоматологічна клініка Задорожного використовує максимально щадні процедури, які дозволяють зберегти здоров'я зубів та тканин ротової порожнини. Використовуються матеріали, які безпечні для організму та надають ротовій порожнині естетичного вигляду.

Протезування зубів здійснюється за допомогою сучасних естетичних конструкцій, ціни яких відповідають якості. Конкретна ціна визначається безпосередньо під час прийому та для кожного пацієнта вона буде різною.

 

Консультація – без подальшого лікування - 200 грн

з подальшим лікуванням – безкоштовно.


Ортопедія

  • Металокерамічна коронка - від 3000 грн.
  • Знімні зубні протези – від 2500 грн.
  • Вініри - від 7700 грн.