Професійна чистка зубів

Напевно, кожен з нас мріє про білу, незабутню і відкриту посмішку, без сором'язливості і спроб прикрити рот рукою. При цьому він щодня і дуже старанно доглядає порожнину рота, використовуючи сучасну зубну щітку, що рекламується по телебаченню пасту, що здавалося б, що гарантує білизну. І, здається, безрезультатно. А є і важкодоступні місця, це залежить від будови щелепи, ось у них може початися запальний процес.

Щоб уникнути цього, необхідне професійна чистка зубів, бажано не менше двох разів на рік.

Всі ми п'ємо каву, чай, деякі бавляться цигарками, а в результаті цього з'являється не тільки неприємний запах, а й неприємний наліт. І лише чищення зубів у спеціалізованій Стоматологічній клініці Задорожного допоможе видалити його. Також це послужить профілактикою пародонтиту і карієсу.

Ви запитаєте, чому чистка зубного каменю має проводитися не менше двох разів протягом року? Тому що за період 3-4 місяці зубний камінь не встигає утворитися, або він незначних розмірів і вплинути на здоров'я зубів не зможе.

Можливо, вас цікавить, чи не зашкодить професійне чищення емалі зубів чи встановленим раніше пломбам? Безперечно, ні. Вона є абсолютно безпечною.

Не забувайте, що професійне чищення може виконати лише лікар-стоматолог.

Після її проходження ви відчуєте бажання посміхатися, адже зуби здаються білішими одразу на один, а то й два тони, а відчуття неперевершеної свіжості доставить вам внутрішній комфорт.

 Чистка зубів у Києві у стоматологічній клініці Задорожного складається з наступних етапів:

  • Зняття зубного нальоту механічним способом;
  • Шліфування зубів щіточками та профілактичною пастою;
  • Поліровка зубів. А також, за наявності, та полірування пломб;

Після перерахованого на зуби наносять склад, який сприяє зміцненню емалі.

Ефективним методом відновлення і ремінералізації є активне використання гелів, які містять фтор.

Сучасним методом у цьому напрямку є ультразвукова чистка зубів, яке активно бореться із зубним нальотом та всіма його проявами. Після ультразвукового зняття зубного нальоту емаль починає накопичувати фосфор, фтор, кальцій та інші мінерали, необхідні їй.

Ультразвук м'яко видаляє непотрібні відкладення один шар за іншим, після чого ці частинки видаляють за допомогою повітря та води.

Застосування місцевої анестезії при процедурі професійної чистки зубів не потрібне!

Ось ви закінчили цю процедуру, ви задоволені результатом. Але це ще не все, обов'язково вислухайте рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною свого лікаря.

Лікар – спеціаліст Стоматологічної клініки Задорожного обов'язково порадить вам найбільш підходящі зубні пасти та щітки, з їх докладним описом.

Якщо ви уважно вислухаєте рекомендації, а головне, виконуватимете їх щодня, то зубний наліт і зубний камінь ще довго вас не турбуватимуть.

Ваше здоров'я - найголовніше.

Консультація – без подальшого лікування - 200 грн

з подальшим лікуванням - безкоштовно.


Профілактика

  • Професійна чистка зубів (зняття зубних відкладень) – 780 грн.