Лікування пародонтиту


Незважаючи на очевидний розвиток нових технологій, продовжує бути думка про те, що пародонтит, захворювання ясен, не піддається лікуванню. Хоча він дуже добре лікується. Щоправда, є одне «але». Імовірність успішного рятування багато в чому залежить від швидкості виявлення цього захворювання. Чим раніше його буде діагностовано та проведено ефективне його лікування на основі сучасних технологій, тим успішнішим буде результат.

Тому, в клініці «Стоматологія Задорожного», точній та ранній діагностиці приділяється найсерйозніша увага.

Лікування пародонтиту. Переваги клініки Стоматологія Задорожного.

Нещодавно були ті часи, коли подібний діагноз можна було почути, тільки попередньо присівши – настільки серйозним був «вирок». Пародонтит є захворювання, в результаті якого мучить неприємний запах з рота, змінюється прикус, є болі при пережовуванні їжі, розхитуються і випадають зовні здорові зуби і кровоточать ясна. Такий діагноз донедавна вважався невиліковним. Однак завдяки впровадженню сучасних технологій кваліфікованим спеціалістам, які працюють у нашій клініці, вдається успішно проводити лікувальні процедури.

Звичайно, поки що рано говорити про повну перемогу сучасної стоматології над цим захворюванням. Однак зупинити його розвиток, не допустити переходу до нових стадій це цілком реально. У стоматології навіть є окремий розділ – пародонтологія, що здійснює діагностику та лікування цього захворювання. Вона, у свою чергу, поділяється на операційну та нехірургічну. Перша покликана проводити хірургічне лікування пародонтиту.

Цьому приділяється особлива увага в клініці «Стоматологія Задорожного», де працюють виключно дипломовані стоматологи, які пройшли спецнавчання хірургічного та нехірургічного лікування пародонтиту, включаючи і зарубіжне, і мають великий досвід роботи у цій сфері.

лікування пародонтитунехирургическому лечению пародонтита, включая и зарубежное, и имеющие большой опыт работы в этой сфере.

лечение парадонтита

Отже, у чому полягає лікування пародонтиту?

По-перше, це хронічне захворювання. Тому багато людей плутають його з пародонтозом через схожість назв, проте це два абсолютно різні захворювання. По-друге, пародонтит має циклічний перебіг. Для його усунення необхідно багато часу та серйозне ставлення. По-третє, пародонтологія визначає кілька причин, які викликають це захворювання, через які і вибирається певне лікування.

При пародонтиті легкого ступеня та гінгівіті – ранні стадії поверхневого запалення ясен – лікування може проводитися тільки професійним ультразвуковим чищенням надясенних зубних відкладень, які викликають відкладення, а також промивання сильнодіючими лікарськими засобами неглибоких ясенних кишень. Такий метод дає моментальний ефект - зменшуються патологічні пародонтальні кишені, запалення йде, як і кровоточивість ясен, - зникають симптоми захворювання.