Відбілювання зубів

Красива, природна посмішка має бути у кожної людини, тільки цього мало захотіти, треба ще й зробити. Буває, що й цілком здорові зуби не можуть гарантувати блискучої посмішки. Потрібно звернути увагу на відтінок зубної емалі навіть якщо зуби абсолютно здорові. До потемніння зубів призводять різні причини, але основною, напевно, є щоденне вживання продуктів, що мають властивість забарвлювати емаль.

Деякі люди народжуються із жовтуватими від природи зубами, можливе виникнення такого ефекту та від застосування деяких медичних препаратів. Сьогодні ця проблема легко вирішується. Існує спосіб, який додасть вашій посмішці бажану білизну – це професійне відбілювання зубів.

отбеливание зубов КиевБагатьом здається, що це небезпечна процедура, а деякі навіть зазнали побічних ефектів від відбілювання зубної емалі за застарілими методиками.

У Стоматологічній клініці «Задорожного», де із найсучаснішим обладнанням працюють лише високопрофесійні фахівці, використовуються нові абсолютно безпечні технології. Для кожного пацієнта індивідуально підбирається програма відбілювання, яка дасть результат у найкоротший термін. Ми пропонуємо ефективне, безпечне відбілювання зубів.

Незалежно від методики відбілювання, якою ви скористаєтеся або користувалися раніше, процедура буде проведена якісно та професійно та, найголовніше, безболісно.

Найчастіше сучасна людина живе в шаленому ритмі і рідко згадує про своє здоров'я.

У деяких просто не вистачає часу задуматися про звички, які негативно впливають на здоров'я ротової порожнини і на відтінок зубної емалі. Наприклад, звичка балувати себе вранці кавою змінює відтінок зубів не на краще.

Як бути? Відмовляти собі в невеликих насолодах, змиритися з тим, що вже вийшло чи шукати спосіб як відбілити зуби?

Зовсім не потрібно відмовлятися від звичного способу життя, хоча зволікати з вирішенням проблеми теж не варто, адже вартість відбілювання зубів не така вже й велика. Якщо у вас сліпуча біла посмішка - це дуже приємно. Отримати таку усмішку дуже просто, можна зробити це за короткий час, не відволікаючись надовго від важливих справ.

Про вартість відбілювання ви можете дізнатися, прийшовши на консультацію або зателефонувавши до нашої клініки.