Лікування пульпітуЗвичайний карієс, якщо вчасно не звернутися до лікаря, призводить до пульпіту, який у гострій стадії супроводжується раптовим або тривалим сильним болем. Лікування пацієнта з пульпітом починається зі знеболювання. Далі лікар розкриває та очищує порожнину зуба, видаляє запалену пульпу, проводить лікування та профілактику можливих ускладнень та реконструкцію зуба.

лечение пульпитаЛікування пульпіту може бути консервативним та хірургічним. Як лікувати пульпіт визначить стоматолог при первинному огляді Консервативний метод лікування пульпіту, можливий, якщо запальний процес у пульпі тільки розпочався і оборотний. У цьому випадку лікар намагається вилікувати пульпіт: зберегти пульпу, знявши запалення та поставити пломбу. За такого методу лікування обов'язково щорічно робити контрольні рентгенівські знімки зуба.

Хірургічне лікування пульпіту - видалення незворотно пошкодженої пульпи, що може проводитися різними способами:

1. Девіталізація. Багато хто знайомий з цим способом. Для цього в нашій клініці використовується безмиш'яковисті речовини. За допомогою них муміфікуються тканини пульпи, запалення локалізується та зупиняється. Через кілька днів можна видалити пульпу та провести реконструкцію зуба. Цей спосіб передбачає щонайменше дворазове відвідування лікаря.

2. Видалення пульпи із застосуванням знеболювального. Таким чином, достатньо одного візиту до стоматолога, економія часу така важлива в сучасному світі.

Перед першим проведенням маніпуляцій лікарі у стоматологічній клініці Задорожного проведуть тест на індивідуальну переносимість знеболювального засобу, а також усне опитування щодо алергічних реакцій пацієнта.

Вартість лікування пульпіту в стоматологічній клініці Задорожного індивідуальна та залежить від стану зуба, кількості каналів, застосовуваних медикаментів, типу пломби та визначається після обстеження.

У разі видалення пульпи дентин та емаль зуба стають крихкими, і не закритий коронкою зуб з часом починає руйнуватися. При сильному ураженні (понад 1/3 коронки зуба) доцільно закрити його коронкою. Лікар ортопед проконсультує Вас із питань протезування. Ціна протезування залежатиме від типу коронки.

Для збереження здоров'я зубів потрібно регулярно відвідувати стоматолога двічі на рік. Будемо раді вас бачити!