Лікування молочних зубів та видалення молочних зубів

Кожна родина, що має дітей, стикається з такою проблемою як лікування тимчасових (молочних) зубів. Цей процес дуже неприємний як батьків, так дитини. Часто в дітей віком утворюється відразу кілька каріозних порожнин в одному зубі. Раннє видалення молочних зубів сприяє надалі до неправильного формування прикусу, що погано вплине розвиток щелепи. Тому не варто зволікати з лікуванням молочних зубів, а звертатися до стоматолога.

Також багато хто стикається з тим, що дитина не бажає відвідувати стоматолога внаслідок неякісного обслуговування раніше. Щоб такого не відбувалося, слід проводити лікувальні процедури максимально швидко та безболісно. Це і є найважливіша мета дитячого стоматолога. На ранніх стадіях розвитку карієсу використовуються новітні технології ремінералізації. така процедура зупиняє розвиток карієсу.

Якщо молочний зуб уражений глибоким карієсом, видаляються найбільш уражені тканини, потім зуб стерилізують і запечатують спеціальними пломбировочными матеріалами. У наш час пломбувальні матеріали робляться високої якості, що дозволяє дитині максимально почуватися захищеними до зміни зубів на постійні.

Якщо зуб вже запущений, або болить у пацієнта, стоматолог проводить видалення молочного зуба. Воно також проходить безболісно при застосуванні сучасних технологій або під наркозом.