Лікування карієсу

 

Біла голлівудська посмішка та здорові зуби – це бажання кожної людини, яка турбується про своє здоров'я. Неправильне харчування, шкідливі звички негативно позначаються на стані зубів. Найпоширенішим захворюванням у стоматології є карієс. Причин виникнення карієсу зубів багато. Це може бути неправильне травлення, ослаблений імунітет, куріння, спадковість.

Більшість людей ігнорують карієс, не сприймаючи його як серйозне. Насправді ж, вчасно розпочате лікування карієсу дозволяє уникнути таких захворювань, як пульпіт та періодонтит. Рекомендується раз на півроку звертатися до стоматолога, щоб уберегти себе від неприємних та затяжних процесів захворювань зубів.

Стоматологічна клініка Задорожного – це професійний кваліфікований індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

У клініці працюють фахівці, які використовують найновіше обладнання та матеріали, мають великий досвід роботи. Головний девіз клініки – це здорові зуби за мінімальних витрат. Наші методи лікування та ціни на послуги однозначно порадують Вас.

Повернемося до опису карієсу, що є причиною більшості основних захворювань зубів.

лечение кариесаПочатковий карієс. Перші ознаки карієсу – невеликі білі плями на поверхні зубів. Поступово плями набувають темнішого відтінку.

Лікування карієсу зубів передбачає повернення мінерального складу зубної емалі до рівня. Насамперед проводиться глибока очищення емалі від зубного нальоту. Якщо було втрачено можливість лікування карієсу на стадії плями, то настає поверхневий карієс.

Поверхневий карієс. Головними ознаками поверхневого карієсу є: руйнування емалі зубів, можлива реакція на кисле, солоне. Зовнішні ознаки – коричневий наліт на поверхні зубів.

Середній карієс. Цей вид захворювання характеризується глибоким руйнуванням емалі та ураженням дентину, який супроводжується хворобливими відчуттями. На цій стадії захворювання потрібно глибока обробка порожнини за допомогою спеціального обладнання. У нашій клініці при пломбуванні використовуються міцні матеріали, які є стійкими до впливу зовнішніх факторів. Звичайно, на цьому хотілося б закінчити, але в майбутньому, без лікування та профілактики, процес посилюється і переходить у глибокий карієс.

Глибокий карієс. Характеризується повним руйнуванням твердих тканин зуба, викликає дуже болючі відчуття. Лікування глибокого карієсу – складний процес, головне завдання якого полягає у збереженні зуба «живим». Якщо бажаний результат не торкається, то доводиться видаляти нерв. Тому зуб стає більш крихким.

Таким чином, профілактика карієсу на ранніх етапах є запорукою гарної та здорової посмішки!