Хірургічна стоматологія

Хірургічне лікування зубів являє собою розділ стоматології, що дозволяє попередити та діагностувати розвиток хвороб порожнини рота, а також кісток лицьового скелета та тканин прилеглих відділів обличчя та шиї. Хірургічна стоматологія застосовується у тих випадках, коли відновлення зубів неможливе навіть з використанням сучасних методів.

До галузі хірургічної стоматології відносяться різноманітні запалення, пухлинні процеси, механічні пошкодження, деформації зубів, вроджені та набуті дефекти.

Усі питання, пов'язані із збереженням зубів, успішно вирішує стоматологія. Хірургія за допомогою авторських методик зубно-зберігаючих операцій дозволяє зберегти хворий зуб і цілісність всього зубного ряду.

У стоматологічній клініці Задорожного є сучасне обладнання та інструменти, що відповідає світовим стандартам, а також штат лікарів високої кваліфікації.

Хірургічна стоматологія в Києві здатна надати такі види допомоги:

  • лікування гнійно-запальних захворювань щелепно-лицьової області;
  • надання допомоги при травмах щелепно-лицьової області;
  • видалення зубів будь-якого рівня складності;
  • усунення рецесії ясен;
  • пластика вуздечок язика, губ та присінка порожнини рота;
  • заходи щодо підготовки до ортодонтичного та ортопедичного лікування;
  • зубно-зберігаючі операції.

Хірургічна стоматологія виступає одним із різновидів стоматології, в основі якої перебувають хірургічні операції із зубами, а також на м'яких тканинах обличчя та порожнини рота. В даний час для хірургічної стоматології характерні радикальні методи лікування і водночас щадні. Вибір останніх здійснюється відповідно до показань, при цьому відбувається погодження з програмою лікування лікарів суміжних спеціальностей, до яких належать терапевти, ортопеди та ортодонти та ін.

До хірургічної стоматології відносяться різні за своїм обсягом операції, що включають лікування твердих і м'яких тканин щелепно-лицьової області. Особлива увага приділяється різноманітним зубно-зберігаючим операціям. Крім видалення зубів хірургічна стоматологія здійснює операції, пов'язані із запальними процесами на щелепно-лицьовій ділянці.

Хірургічний спосіб лікування зубів дозволяє усувати вроджені та набуті дефекти обличчя та щелепи, а також доброякісні та злоякісні пухлини. Крім цього, хірургічна стоматологія здійснює лікування ускладнень каріозного процесу, який може включати як остеомієліт щелепи, так і одонтогенний абсцес.

Стоматологічна клініка Задорожного пропонує також дитячу хірургічну стоматологію. Детальніше про послуги ви можете прочитати тут.

Усі хірургічні заходи здійснюються під місцевою анестезією.


Консультація – 250 грн.


Хірургічна стоматологія

  • Видалення зуба  – від 780 грн.
  • Френулотомія – від 880 грн.