Гінгівотомія

гингивотомияГінгівотомія та гінгівектомія є одним з хірургічних методів, за допомогою якого лікується пародонтит. Він необхідний для усунення пародонтальної кишені та інших дефектів, що утворюються у тканинах пародонту. До гінгівотомії відносяться: пародонтит, що має глибокі ясенові та кісткові кишені, ступеня тяжкості якої середня та важка, стійке виділення гною та періодонтальний абсцес.

Стоматологічна клініка "Задорожного" проводить операції видалення патологічно змінених тканин, таких як: розростання епітелію, патологічні грануляції та тверді утворення у корінних частинах зуба.

У такому разі хірург робить надріз у стінці ясенної кишені і видаляє частину ясна. Після цього робить кюретаж і обробляє розчином ізотонії, пломбуючи біологічними пастами кісткову кишеню. Потім надрізаний шматочок ясен укладає на місце і зашиває, наклавши на 2-3 дні спеціальну пов'язку.

Людині, яка має онкологічні захворювання, захворювання крові, ендокринної та нервової системи, а так само порушення в серцево-судинній, гінгівотомія протипоказана.

Гінгівотомія також не проводиться у випадках, якщо є дефект прикусу, сильна рухливість зубів, руйнування кісткової тканини щелепи альвеолярного відростка та при поганій гігієні порожнини рота.