Естетична стоматологія

Люди звикли вважати, що стоматологія – це лікування зубів. Проте сьогодні лікарі-стоматологи можуть запропонувати пацієнтам набагато більше можливостей, ніж будь-коли. До клініки можна прийти, наприклад, для відбілювання зубів, що, в принципі, є не лікувальною, а лише естетичною процедурою. Відповідно, з'явився новий напрямок, орієнтований на красу зубів людини. Називається воно естетична стоматологія.

Треба сказати, що відбілювання все-таки не головна мета даного напряму. Більш важливим завданням, як правило, є реставрація зубів. Для проведення реставрації лікар, природно, повинен мати високу кваліфікацію, мати не тільки вмілі руки, а й гарний художній смак. У більшості випадків ця робота дуже тонка і копітка. Ці процедури в Києві здійснюються в Стоматологічній клініці Задорожного. Перед тим, як розпочинати такі відповідальні заходи, тут досліджують самого пацієнта, а також вивчають особливості його зубного ряду. Лікарі обов'язково беруть до уваги побажання людини про форму та відтінки матеріалів.

Клініка естетичної стоматології Задорожного пропонує різні кольори емалі та дентину на вибір. Тут навіть є спеціальний прозорий шар, схожий на край зуба. Цей матеріал робить поверхню дуже зручною для полірування. Ця обставина, безперечно, допомагає провести процедуру успішно. Таким чином, матеріалу для спільної творчості лікаря та пацієнта достатньо. Можна вибрати навіть спеціальні матеріали-хамелеони: вони легко підлаштовуються під колір зубної емалі у пацієнта.

Важливо, що результат реставрації зубів досить стабільний і тривалий. Це досягається умілими діями стоматолога. Лікар значно знижує напругу між емаллю і пломбою, використовуючи спеціальний матеріал, що ізолює пульпу від композиту.

Таким чином, естетична стоматологія у Києві знаходиться на хорошому рівні. Мрію людини про красиві зуби може бути втілено у Стоматологічній клініці Задорожного.

Єдине, що потрібно обов'язково пам'ятати: не кожна естетична маніпуляція може бути рекомендована окремому пацієнту. Наприклад, для реставрації мертвих зубів не слід використовувати пломбувальні матеріали. У такій ситуації найбільше підійде ортопедичний метод.

Отже, якщо потреба в естетичних процедурах справді є, детально обговоріть з лікарем свої побажання та можливості. Уважно обговоріть наявні протипоказання та зробіть виважений, усвідомлений вибір на основі отриманих даних.