Естетична реставрація зубів

У стоматологічній клініці Задорожного естетична реставрація зубів здійснюється з використанням найсучасніших інноваційних методів, що підтверджується наявністю багатьох ліцензій та сертифікатів.

Застосування прогресивних технік та сучасних матеріалів дає можливість фахівцям нашої клініки досягати монументальної якості, що супроводжується чудовими результатами на вигляд та естетиці.

Вартість реставрації зубів

У нашій стоматології ціна естетичної реставрації зубів залежить від собівартості матеріалів і проведених робіт, що в сумі становить 1000 грн.

реставрация зубовРеставрація передніх зубів сприяє формуванню впевненості у спілкуванні та усуненні психологічного дискомфорту людини. Через погані зуби відбувається розвиток комплексів і порушується міміка, що призводить до раннього утворення зморшок.

Естетична стоматологія дозволяє забезпечити зубам правильну форму, досягти їх потрібного кольору та прозорості. Реставрація зубів у Києві є абсолютно безболісною та комфортною, при цьому не займає багато часу.

Сучасна реставрація зубів включає художню реставрацію та мікропротезування.

Поняття реставрації у стоматології включає відновлення форми, естетичних властивостей та функціональності зубів. Під терміном реконструкція розуміється зміна просторової орієнтації зубів. Трансформація має на увазі зміну форми зуба.

Фахівці нашої клініки у своїй роботі використовують щадні та делікатні методи, підбирають найкращі методики художнього відновлення зубів. Для точного підбору методів та прогнозу вартості необхідна попередня консультація спеціаліста та докладна діагностика.

Художня реставрація зуба

Завданням методу художньої реставрації є відтворення вихідної анатомічної форми пошкоджених карієсом зубів, а також відновлення їхньої структури, функцій та кольору.

Художня реставрація зубів може здійснюватися прямими та непрямими методами.

За допомогою прямого методу естетичної реставрації проводиться відтворення форми та виду зуба, а також коригування конфігурації зуба та зубного ряду, виправлення положення зуба. Крім того, цей метод дозволяє зробити закриття міжзубних проміжків.

При непрямому методі реставрації пошкоджених зубів здійснюється спеціальна обробка, що дозволяє зняти їх точний зліпок. Потім в умовах зуботехнічної лабораторії виготовляється частина зуба, що відновлюється, яка за допомогою спеціальних розчинів фіксується на збережену частину. Відтворена анатомічна форма зуба має його вихідний естетичний вигляд та функціональність. Такий метод реставрації ґрунтується на мікропротезуванні, що є найбільш щадним варіантом протезування і дозволяє зберегти здорові тканини зуба.

Для точного визначення вартості реставрації кожного зуба потрібен огляд спеціаліста, але приблизну суму можна дізнатись по телефону після опису своєї ситуації.